Chcesz idealnie dopasować kolor do swojego wnętrza? Napisz do nas i zapytaj o próbki. (naszedomowepielesze@gmail.com)KOLEKCJA ZE SMAKIEM

Inspiracje kolorystyczne prosto z kuchni. Odkryj nietypowe odcienie i daj się ponieść fantazji. Szczypta cynamonu, kardamonu, listek bazylii i może laska wanilii... Takie połączenie może zaskakiwać, ale świetnie sprawdza się w kolekcji ZE SMAKIEM.

WAGA ŻALUZJI DREWNIANEJ: 4kg/m2
WAGA ŻALUZJI BAMBUSOWEJ: 2kg/m2

KOLEKCJA ZE SMAKIEM - DREWNO

KOLEKCJA ZE SMAKIEM - DREWNO IIKOLEKCJA ZE SMAKIEM - BAMBUSKOLEKCJA ZE SMAKIEM - FAUX WOODNaturalny wygląd żaluzji wykonanych z faux wood sprawia, że trudno odróżnić je od drewnianych. Lamela faux wood wykonana jest z mieszanki drewna oraz z tworzywa PCV, dzięki czemu można ją stosować w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności np. w kuchniach i łazienkach. Lamelka jest również bardziej elastyczna od tradycyjnego drzewa. Dodatkowym autem jest łatwość jej utrzymania w czystości.

KOLEKCJA SKANDYNAWSKA - SUPER LEKKA - DREWNO

Bogata kolorystyka w odcieniach szarości, złamanych bieli i antracytu idealna do aranżacji wnętrz w stylu skandynawskim oraz nowoczesnym. Dodatkową zaletą kolekcji jest wykonanie ze specjalnego drzewa egzotycznego - dzięki temu żaluzje są aż 40% lżejsze od standardowych żaluzji drewnianych.

KOLEKCJA TRADYCYJNA - DREWNO