Zasłona na kołach

Zasłony na przelotkach szyjemy ze specjalną taśmą wzmiacniającą, dzięki czemu dekoracyjna fala zasłon zawsze pięknie się układa. Wykonanie na wymiar i wiele materiałów w dobrym stylu, pozwoli Ci dobrać zasłony idealnie do Twojego wnętrza.  Jeśli masz wątpliwości odnośnie zamówienia np. pomiaru, sposobu montażu, wyboru tkaniny napisz do nas naszedomowepielesze@gmail.com lub zadzwoń tel 534 904 099

Zasłony na karnisz rurowy

Zasłony na przelotkach są przeznaczone do montażu na karniszu rurowym. Zawieszenie i zdejmowanie zasłon jest bardzo szybkie i proste. Wystarczy wsunąć metalowe kółka na karnisz.

Metalowe kółeczka dobierzesz do koloru karnisza: do wyboru jest kolor złoty lub srebrny.

Co wyróżnia nasze zasłony na kołach?

Nasze zasłony na przelotkach szyjemy ze specjalną taśmą wzmacniającą na górze zasłony. Dzięki temu dekoracyjne fale materiału są zawsze ułożone estetycznie i w równych odstępach. Tańsze wersje zasłon na przelotkach nie mają taśmy wzmacniającej - zasłonę trudno jest wtedy ładnie ułożyć. Nawet jeśli się to uda, dekoracyjne fałdy tracą swój kształt po rozsunięciu lub zasłonięciu zasłon.

Szyjemy na wymiar - okna i wnętrza do zaaranżowania zasłonami są bardzo różne. Zasłony na przelotkach uszyte na wymiar pozwolą na idealne dopasowanie, bez potrzeby przeróbek czy przymykania okna na niepasujące detale.

Używamy bardzo dobrych tkanin o kurczliwości ok. 1-2%. Oznacza to, że po wypraniu ich zgodnie z zaleceniami na metce, zasłony praktycznie nie stracą swojego pierwotnego kształtu.

Materiały z naszych kolekcji mają wiele struktur i grubości. Zasłony na przelotkach uszyjemy m.in. z tkanin welurowych, lnianych, transparentnych, zaciemniających czy z grubych tkanin obiciowych. Dlatego też sprawdzą się one jako zasłony do salonu, zasłony do sypialni lub zasłony do pokoju dziecka - wszystko zależy od doboru odpowiedniej tkaniny.

Jeśli masz wątpliwości, zawsze Ci pomożemy. Zamów próbki zasłon, aby zobaczyć materiały na żywo przed złożeniem zamówienia. Doradzimy Ci i ułatwimy trudne wybory. Zasłony na przelotkach na wymiar zamówisz bez wychodzenia z domowych pieleszy.


ZAMÓW PRÓBKI i wybierz idealny materiał.


measuring-tape.png POMIAR blind.png OPIS KONFEKCJI fabric-1.png TKANINY photo-camera.png INSPIRACJE