REGAŁ DRABINKA

Regał drabina to mebel, który produkujemy od początku istnienia firmy w niewielkim nakładzie. Każdą drabinę wykonujemy ręcznie i jest to w 100% polski produkt, który zamieszka w Twoim domu na długo.

Jest 15 produktów.
 • 460,00 zł Oczekiwanie na dostawę
  1 Recenzje

  Naturalna Danusia - prawdziwa Pani Domu. Wszędzie jej pełno i wiele jest w stanie wziąć na siebie. Look zawsze świeży i naturalny, w razie niespodziewanych gości. Świetnie czuje się w kuchni, chociaż wieczorami lubi zamknąć sie sam na sam z książkami i kocykiem w sypialni. Drabina jest lakierowana ekologicznym lakierem wodnym. Odpowiednio zabezpieczona,...

 • 460,00 zł Oczekiwanie na dostawę

  Czekoladowa Basia - dawniej znana jako regał w spiżarni. Jednak jej wyrazisty charakter i elegancja zawiodły ją znacznie dalej. Obecnie najczęściej widywana na salonach, wciąż obsypywana komplementami i dekoracjami. Nie traci formy i budzi zazdrość koleżanek. Drabina jest bejcowana ekologiczną bejcą na bazie wody. Odpowiednio zabezpieczona, wykonana ze...

 • 460,00 zł Oczekiwanie na dostawę

  Opalona Ryśka – ta dziewczyna ma pazur! Jej nietypowa uroda przyciąga wzrok dosłownie każdego. Delikatny zapach drewna i wosku unosi się nad nią i wodzi za nos domowników i ich gości. Ryśka doskonale wykorzystuje swoje atuty i patrząc głęboko w Twoje oczy szybko przekona Cię, że to właśnie ona powinna być główną ozdobą w tym pokoju. Jej wyjątkowość polega...

Pokazuje 13 - 15 z 15 elementów

Czym wyróżnia się regał drabinka z Naszych Domowych Pieleszy?

Po pierwsze - stylem wykonania. Wprawne oko zauważy, jak delikatny i opływowy jest kształt naszej drabiny. Regały wykonujemy w całości z grubej i wodoodpornej sklejki, dzięki czemu mebel jest równocześnie lekki i bardzo trwały.

Po drugie - wykończenie. Oprócz bardzo popularnej drabiny w kolorze białym, przygotowujemy drabiny lakierowane w kolorze naturalnego drewna, woskowane oraz bejcowane w odcieniach brązu. Proces przygotowania półek w ten sposób jest czasochłonny, ale zdecydowanie warty efektu końcowego, którego nie zobaczysz nigdzie indziej!

Po trzecie - wysyłka. Regały drabina wysyłamy w całości. Oznacza to, że po dostawie wystarczy rozpakować drabinkę i od razu zająć się jej urządzaniem.

W jakim pomieszczeniu sprawdzą się regały drabina?

Zapewne nie zaskoczymy Was tym, że regał drabinka sprawdzi się w dosłownie każdym pomieszczeniu i nasi Klienci są tego najlepszym przykładem. Pieleszowe drabiny zamieszkały już w tysiącach sypialni, kuchni, salonów, łazienek a także w salonach fryzjerskich, sklepach odzieżowych oraz w studiach fotograficznych. Regał drabina spełnia normy bezpieczeństwa i sprawdzi się również w pokoju dziecięcym. Do każdego zamówienia dodajemy kątowniki, na które przykręcisz meble do ściany. Nie jest to koniecznie, ponieważ regały są stabilne. Jest to jednak zabezpieczenie w przypadku małych dzieci.

Półki z drewna klejonego są bardzo wytrzymałe na ciężar i Twoją kreatywność w ich urządzeniu. Drabina posłuży jako regał na książki, dekoracje, wszelkie bibeloty i rzeczy niezbędne do przechowywania.

Regał drabina wykonany w niewielkim warsztacie Naszych Domowych Pieleszy to ponadczasowa dekoracja Twojego domu.