Żaluzje drewniane i bambusowe to piękna osłona okienna, która odpowiednio dobrana będzie pełnić istotny element w wystroju wnętrza. Żaluzje pozwolą Ci w dowolny sposób kontrolować ilość wpadającego światła oraz są łatwe w utrzymaniu. Zamontowane nad wnęką okienną tworzą efektowną dekorację i przyciągają wzrok.


Nasze żaluzje drewniane są wykonane z drewna Baswood. Listewki są grube, z dobrej jakości materiału co gwarantuje dobrą ochronę przed wpadającym światłem. Końce listew są bejcowane kolorem zbliżonym do koloru listwy. Żaluzja bambusowa natomiast ma cieńsze i lżejsze listewki niż żaluzja drewniana. Dodatkowo bambus charakteryzuje się także wyższą odpornością na wilgoć w porównaniu do drewna. Żaluzje wersji standard 50mm możemy wykonać także ze sterowaniem e ektrycznym za pomocą silników kablowych lub radiowych. Oprócz standardowej osłony żaluzji posiadamy także wersję Retro. Inspiracja do wyglądu takiej żaluzji sięga XX wieku. Górny osprzęt jest odsłonięty i nie posiada maskownicy. Żaluzja ma zawsze drabinkę taśmową. Jest bardzo charakterystyczna i tworzy oryginalny element wystroju.


PRODUKT W BUDOWIE - rolety okienne wykonujemy na indywidualny wymiar. Chcesz poznać wycenę? Napisz do nas naszedomowepielesze@gmail.com lub zadzwoń tel 534 904 099

measuring-tape.png POMIAR blind.png OSPRZĘT fabric-1.png LAMELE photo-camera.png INSPIRACJE