ŻALUZJE PIONOWE

Żaluzja pionowa to proste i uniwersalne rozwiązanie na okna, które najczęściej spotykamy w biurach, salach konferencyjnych czy szkołach. Verticale równie dobrze sprawdzają się w domowych pieleszach, co wypróbował już nie jeden z naszych Domowników. Żaluzje pionowe okienne wykonujemy na indywidualny wymiar. Chcesz poznać wycenę? Napisz do nas naszedomowepielesze@gmail.com lub zadzwoń tel 534 904 099

Żaluzje pionowe verticale wykonujemy na wymiar. Dostępna szerokość pasów żaluzji pionowych to 127 mm i 89 mm.

Do wyboru masz aż 10 różnych typów sterowania żaluzji pionowych. W zależności od potrzeb, możesz wybrać sterowanie, które pozwoli zachować wygodę obsługi i funkcjonalność verticali w danym pomieszczeniu.

Żaluzje pionowe są montowane na aluminiowej szynie. Lamele są w niej umocowane za pomocą klipsów, które są w podstawowym zestawie wraz z dolnymi obciążnikami i łańcuszkiem łączącym pasy żaluzji. Verticale posiadają mechanizm łańcuszkowy, za pomocą którego otworzysz i zamkniesz lamele ,a także zwiniesz i rozwiniesz całe żaluzje.

Jak wszystkie rolety i żaluzje zamawiane w Naszych Domowych Pieleszach, również żaluzje pionowe dopasujesz idealnie do Twoich okien i pomieszczenia, dzięki wykonaniu na wymiar. Verticale możesz zamontować do sufitu lub do ściany na specjalne wysięgniki.

Żaluzje pionowe - zastosowanie w różnych pomieszczeniach

Verticale to żaluzje, które najczęściej zamawiane są do biura, szkoły czy sal konferencyjnych. Nasi Klienci zamawiają je jednak równie często do swoich domów. Do wyboru mamy kilka kolekcji materiałów do verticali o zaciemnieniu ok. 50-70%, które ochronią od słońca i pozwolą na korzystanie z monitora lub TV nawet w słoneczny dzień. Natomiast lamele o zaciemnieniu ok. 30-40% będą lekko przesłaniać i pełnić funkcję dekoracyjną. Na stronie znajdziesz tkaniny żaluzji pionowych w różnych kolorach i wzorach, dzięki czemu łatwo dopasujesz dekorację okna do pomieszczenia. Pamiętaj też, że zanim złożysz zamówienie na żaluzje pionowe, możesz zamówić próbki.

Ogromnym plusem żaluzji pionowych jest możliwość wykonania ich na bardzo duże szerokości

Verticale świetnie sprawdzą się na rozległych przeszkleniach, w przeciwieństwie do wielu innych osłon okiennych. Łączenie szyn jest praktycznie niewidoczne, a osłonięcie dużych okien jest zazwyczaj niezbędne.

measuring-tape.png POMIAR blind.png OSPRZĘT fabric-1.png TKANINY photo-camera.png INSPIRACJE