ROLETY DACHOWE W KASECIE

Roleta dachowa w kasecie z Domowych Pieleszy to osłona okienna, z którą się polubisz. Rolety dachowe wykonamy na wymiar, więc dopasujesz je do każdego okna. Mechanizm samohamujący zatrzyma roletę da dowolnej wysokości okna. Rolety okienne wykonujemy na indywidualny wymiar. Chcesz poznać wycenę? Napisz do nas naszedomowepielesze@gmail.com lub zadzwoń tel 534 904 099

Rolety dachowe to rozwiązanie trwałe, które zostanie z Tobą na długie lata. Nasze rolety mają aluminiowe prowadnice, które na stałe przykręcasz do ramy okna. Prowadnice podtrzymują materiał, który ładnie się układa i nie wybrzusza. Dostępne kolory prowadnic to biel, beż, srebrny, jasny dąb, złoty dąb oraz orzech.

Wszystkie rolety dachowe wykonujemy na wymiar - wystarczy, że prześlesz nam model okna z tabliczki znamionowej oraz pomiar według instrukcji. Zawsze dopytamy o szczegóły przed realizacją zamówienia, w razie wątpliwości. Dzięki temu dopasujemy je idealnie praktycznie do każdego rodzaju okien dachowych: Fakro, Velux, Roto a także do okien mniej znanych producentów.

Materiały stosowane do rolety dachowej

W naszej ofercie znajdziesz zarówno materiały o standardowym zaciemnieniu (ok. 50-70%), tkaniny typu blackout (100% zaciemnienie) oraz materiał zaciemniający i odbijający promienie słoneczne.

Szczególnie popularny wśród rolet do okien dachowych jest ostatni materiał, który dzięki zewnętrznej warstwie aluminium chroni przed nadmiernym nagrzewaniem się pomieszczeń. Jeśli natomiast zależy Ci na dużym zaciemnieniu, najlepiej wybierz tkaninę podgumowaną typu blackout.

Zalety rolet do okien dachowych w kasecie

Rolety do okien dachowych to przede wszystkim bardzo wygodne rozwiązanie - dzięki systemowi sprężynowemu zatrzymasz je w dowolnej pozycji (nie jak w niektórych rozwiązaniach do okien dachowych, gdzie jest możliwość zatrzymania materiału jedynie na środku). Prowadnice są wykonane z aluminium, a więc bardzo trwałe. Dzięki prowadnicom unikniesz bocznych prześwitów, co jest szczególnie ważne w przypadku okien dachowych.

Dostępne kolory oraz struktury tkanin, pozwolą dopasować Ci rolety do pomieszczenia oraz Twoich potrzeb. Pamiętaj, że w Domowych Pieleszach możesz zamówić próbki i skorzystać z naszej pomocy. Napisz do nas lub zadzwoń, jeśli masz wątpliwości.

measuring-tape.png POMIAR blind.png OSPRZĘT fabric-1.png TKANINY photo-camera.png INSPIRACJE