PLISY DACHOWE są znacznie bardziej dekoracyjne w porównaniu do standardowych osłon dachowych. Plisowana tkanina jest bardzo wytrzymała i nawet po wielu latach nie wygładzi się. Plisa pięknie rozprasza i zmiękcza światło. Rolety Plisowane mają bardzo duży wybór materiałów pełniących wiele funkcji, dzięki czemu można ją bardzo łatwo dostosować do swoich potrzeb oraz wystroju wnętrza (dekoracja, zaciemnienie, odbijanie promieni, czy termoizolacja).

Roleta dachowa plisowana występuje w trzech wersjach o różnych właściwościach: Wariant IV + prowadnice, Wariant III oraz Wariant V. Wiele funkcji materiałów i wariantów plis dachowych, pozwala dostosować je do każdego wnętrza, potrzeb oraz wymogów technicznych.

Plisy z naszej oferty mają solidny osprzęt aluminiowy. Są wykonane na wymiar. Łatwo je dopasować nawet do okien nietypowych. To produkt, który posłuży Ci przez lata.

Na naszym BLOGU znajdziesz wiele porad, inspiracji i odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania odnośnie PLIS

-->> ROZGOŚĆ SIĘ <---


PRODUKT W BUDOWIE - rolety okienne wykonujemy na indywidualny wymiar. Chcesz poznać wycenę? Napisz do nas naszedomowepielesze@gmail.com lub zadzwoń tel 534 904 099

measuring-tape.png POMIAR blind.png OSPRZĘT fabric-1.png TKANINY photo-camera.png INSPIRACJE