ROLETY WOLNOWISZĄCE

Wolnowisząca roleta okienna to tradycyjne i znane rozwiązanie. Możemy Ci jednak zaproponować ulepszone modele rolet, szczególnie do osłonięcia dużych okien oraz funkcjonalne materiały. Sprawdź naszą ofertę! Rolety okienne wykonujemy na indywidualny wymiar. Chcesz poznać wycenę? Napisz do nas naszedomowepielesze@gmail.com lub zadzwoń tel 534 904 099

Rolety materiałowe wolnowiszące na wymiar

Rolety wykonujemy na wymiar. Są dostępne w wielu wariantach, co pozwoli Ci dopasować roletę wolnowiszącą do każdego wnętrza i rozwieje Twoje wyobrażenie o nieciekawej i mało funkcjonalnej osłonie okiennej.

Rolety wolnowiszące montowane na wiele sposobów!

Roleta wolnowisząca w zależności, od tego na jaki mechanizm się zdecydujesz i czego potrzebujesz, może być montowana: na skrzydle okna (inwazyjnie lub bezinwazyjnie - bez wiercenia), do wnęki okiennej, do ściany lub do sufitu.

Rolety wolnowiszące typu mini lub standard są przeznaczone do montażu do ramy okna i na mniejszy wymiar. Natomiast roleta wolnowisząca typu gabaryt lub wielkogabarytowa, jest przeznaczona do montażu nad wnęką okienną - do ściany lub sufitu oraz we wnęce okiennej. Taka roleta może mieć nawet 4m szerokości, więc to idealne rozwiązanie do dużych powierzchni okiennych. Roletę wolnowiszącą z powodzeniem zastosujesz w zastępstwie tradycyjnych firan czy zasłon, jeśli nie lubisz tego typu rozwiązań. Rolety wolnowiszące wielkogabarytowe mają specjalnie wzmocniony, elegancki osprzęt, który jest dostosowany do dużych wymiarów.

Sterowanie odbywa się za pomocą łańcuszka w każdym typie rolety. Rolety wolnowiszące na wymiar możesz zamówić także ze sterowaniem elektrycznym. To duże udogodnienie zwłaszcza przy roletach o dużych wymiarach lub w pomieszczeniach biurowych. Zapytaj nas o sterowanie elektryczne - doradzimy Ci najlepsze rozwiązanie.

Rolety wolnowiszące dopasowane do każdego wnętrza

Dostępne tkaniny pozwolą Ci dopasować rolety do własnych potrzeb i wystroju pomieszczenia. Oprócz wielu wzorów i struktur, znajdziesz u nas materiały do rolet o różnym stopniu zaciemnienia. Bardzo popularne są tkaniny zaciemniające typu blackout, które całkowicie blokują dopływ światła. Rolety wolnowiszące w materiałach zaciemniających sprawdzą się szczególnie w sypialni, biurze a nawet jako ekran do projektora.

Rolety materiałowe wolnowiszące wykonujemy na indywidualne zamówienie. Napisz do nas, jeśli potrzebujesz wyceny. Doradzamy, ułatwiamy trudne wybory i wysyłamy próbki.

measuring-tape.png POMIAR blind.png OSPRZĘT fabric-1.png TKANINY photo-camera.png INSPIRACJE