Pościel niemowlęca - nasz nowy produkt

Pościel niemowlęca - nasz nowy produkt

2021-05-25

Pościel niemowlęca była naszym marzeniem już od około 3 lat. Zawsze jednak było jakieś ALE i do tej pory nie udało się tego celu zrealizować. Wierzymy jednak, że każda sytuacja dzieje się PO COŚ. I tak, kiedy szwalnia z którą do tej pory współpracowałyśmy odmówiła dalszej współpracy, już gdzieś z tyłu głowy czułyśmy, że idzie nowe i lepsze…

pościel niemowlęca z falbanką nasze domowe pielesze

KONIEC JEDNEJ WSPÓŁPRACY, TO POCZĄTEK KOLEJNEJ

Praca w Naszych Domowych Pieleszach regularnie przypomina nam, że nie ma sytuacji bez wyjścia. Kto choć raz zaangażował się na poważnie w prowadzenie lub bliską współpracę przy tworzeniu jakiegokolwiek biznesu ten wie, że nigdy nie jest to spokojne pasmo sukcesów. Kiedy szczęśliwie dopinasz jedną sprawę, wali się druga. Nuda nie istnieje!

Jedną z wielu takich sytuacji była produkcja i sprzedaż pościeli w Naszych Domowych Pieleszach. W momencie, kiedy szwalnia z którą współpracowałyśmy od początku odmówiła współpracy, wiedziałyśmy że to nie koniec wszystkiego. Jednak w tamtym czasie nie miałyśmy też czasu na szukanie nowych opcji. Temat pościeli zawisł w powietrzu na długo.. Cała praca nad promocją i pozycjonowaniem się w wyszukiwarce musiała ucichnąć (co akurat jest bardzo niekorzystne) na kilka miesięcy.

pościel z falbanką niemowlęca dziecięca do łóżeczkaKomplet pościeli niemowlęcej z falbaną w kolorze miodowym MIODOWA PIERZYNKA

posciel niemowlęca pokój dziecka zasłony rolety rzymskie

różowa pościel z falbanką dla niemowlątKomplet pościeli niemowlęcej z falbanką w kolorze brudny róż SŁODKIE SNY

PEŁNA MOBILIZACJA!


Być może kolejna ciąża, która pojawiła się w naszych szeregach (do trzech razy sztuka!), zmotywowała nas jeszcze bardziej do poszukiwań i szybszego działania. Wiedziałyśmy, że wprowadzenie nowych pościeli w połączeniu ze znalezieniem nowej szwalni zajmie nam kilka miesięcy, więc nie było na co czekać.

Zaczęłyśmy od ogłoszeń na Facebooku i Instagramie, że poszukujemy krawcowej do szycia pościeli. W tym samym czasie zamówiłyśmy setki próbek materiałów polskich producentów i testowałyśmy: prałyśmy, prasowałyśmy i wyselekcjonowałyśmy to, co najbardziej spełniało nasze oczekiwania.

nasze domowe pielesze pościel dla niemowląt

pościel niemowlęca z falbanką

pościel dla niemowląt musztardowa miodowa z falbanką

pościel dziecięca niemowlęca z falbankąKomplet pościeli niemowlęcej z falbaną w kolorze miodowym MIODOWA PIERZYNKA

NOWA JAKOŚĆ

Weronika, czyli krawcowa, z pod ręki której wychodzą obecne projekty i komplety pościeli, zgłosiła się do nas sama właśnie z ogłoszenia w Social Media. Potem było omówienie warunków, spotkanie na żywo i wiele wiele bardzo dokładnych i szczegółowych wyliczeń oraz projektów Weroniki.

Finalnie otrzymałyśmy jakość i wykończenie, której nie możemy się wstydzić! Podwójnie szyta falbana. Żadnych wystających niteczek. Zameczki zaszyte pod estetyczną zakładką. Wszystko z 100% bawełny polskiej produkcji z certyfikatem OEKO TEX Standard 100.

pościel dla niemowląt do łóżeczka z falbanąKomplet pościeli niemowlęcej z falbaną w kolorze miodowym MIODOWA PIERZYNKA

pościel dla niemowląt brudny róż falbankaKomplet pościeli niemowlęcej z falbanką w kolorze brudny róż SŁODKIE SNY

TO NIE MASÓWKA...

Nie jest i nie będzie to produkcja masowa – czas realizacji zapewne się wydłuży, bo w tej chwili pieleszowe pościele są wyszywane przez jedną osobę. Jednak zawsze było nam bliższe produkowanie mniej, ale bardziej dopieszczonych rzeczy. Takich, aby nasi Domownicy byli w stanie poczuć wyjątkowość posiadania pieleszowego produktu.

Już niedługo pojawią się też całkiem nowe komplety pościeli dla dorosłych – z falbanką i troczkami w rozmiarach 160x200 i 200x220 oraz pościeli dla dzieci i młodzieży w rozmiarach 140x200 i 160x200.

Obserwujcie nas na Instagramie i Facebooku – szczególnie na relacjach zdradzamy dużo z zaplecza powstawania pieleszowej pościeli!

pościel dla niemowląt niemowlęca dziecięca bawełniana

Udostępnij

Dodaj komentarz

(z http://)