KOMPONENTY DRZWI MOSKITIEROWYCH

Drzwi moskitierowe są wykonany na dokładny wymiar oraz przygotowane do samodzielnego złożenia. Do każdego zestawu dołączona jest instrukcja składania i montowania moskitiery drzwiowej. W skład zestawu wchodzą niezbędne elementy:
- aluminiowy profil (ramka) x4szt
- narożniki wewnętrzne x4szt
- naciąg - uszczelka x1szt
- siatka z włókna szklanego x1szt
- klamka zewnętrza
- zawiasy samo domykające x3szt
- poprzeczka (można wybrać opcję bez poprzeczki)
- wkręty;
- narzędzie do wciskania uszczelki
- instrukcja

Do montażu będziesz potrzebować:
- wkrętarkę
- poziomicę,
- nożyk do odcięcia siatki,
- wkręty montażowe odpowiednio dobrane do miejsca (materiału) do którego będzie zamontowana moskitiera (w zestawie są standardowe wkręty).

NAROŻNIK WEWNĘTRZNY - niewidoczny narożnik wewnętrzny wykonany z PCV umieszczony w profilu aluminiowym zapewnia estetyczny wygląd całej moskitiery (narożnik jest niewidoczny dla oka). Profil aluminiowy jest łączony pod kątem. Narożniki wewnętrzne mocowane są za pomocą wkrętów dzięki czemu stabilizują całą konstrukcję ramki moskitierowej.

Niewidoczny narożnik wewnętrzny umieszczony w profilu aluminiowym moskitiery drzwiowej.

USZCZELKA SZCZOTKOWA - uszczelka szczotkowa o wysokości około 4-5mm wsuwana jest w profil w którym jest specjalne wgłębienie(nie przyklejana). Uszczelka szczotkowa ma na celu zapobieganie powstawaniu szczelin oraz wygłusza stukanie moskitiery przy jej zamykaniu.

TRZY ZAWIASY SAMODOMYKAJĄCE - zawiasy samodomykające umożliwają wygodne użytkowanie moskitiery - puszczona moskitiera sama się domknie bez konieczności jej zamykania. Zawiasy posiadają zaślepki, które maskują wkręty. Nasze samozamykacze potrzebują jedynie 1,5 cm miejsca do montażu.

TRZY MAGNESY WEWNĘTRZNE - dzięki mocowaniu na profilu od wewnątrz nie potrzebują dodatkowego miejsca montażowego oraz są nie widoczne z zewnątrz.

Elementy dodatkowe zapewniające konfort użytkowania, funkcjonalność i trwałość drzwi moskitierowych: uszczelka szczotkowa, magnes wewnętrzny, zawiasy samodomykajace.

POPRZECZKA Z UCHWYTEM - poprzeczka o kształcie dwóch uchwytów (zewnętrznego i wewnętrznego) spełnia funkcję otwierania i zamykania moskitiery oraz stabilizacji ramki. W zestawie jest również klamka zewnętrzna dla dodatkowego komfortu. Możliwość zamówienia moskitiery bez poprzeczki.

Poprzeczka stablizująca z wbudowanym uchwytem moskitiery drzwiowej.

Klamka drzwi moskitierowych.

SIATKA MOSKITIEROWA -  siatka wykonana jest z włókna szklanego. Zastosowane włókno szklane nie ogranicza widoczności oraz nie zaciemnia pomieszczenia. Siatka z włókna szklanego jest również odporna na czynniki atmosferyczne: temperaturę, wilgoć, promieniowanie UV. Siatka występuje w dwóch kolorach: czarnym oraz szarym.