KOMPONENTY DRZWI MOSKITIEROWYCH PRZESUWNYCH

Moskitiera drzwiowa suwana jest wykonana na Twój dokładny wymiar. Przygotowana jest również do samodzielnego złożenia. Do każdego zestawu dołączona jest instrukcja składania i montowania moskitiery drzwiowej.

W skład zestawu wchodzą wszystkie niezbędne elementy:
- aluminiowy profil skrzydła moskitiery x4szt [2]
- narożniki wewnętrzne x4szt [3]
- naciąg - uszczelka x1szt [8]
- siatka z włókna szklanego x1szt [1]
- poprzeczka 1 szt [7]
- rolka jezdna x2szt [4] 
- element prowadzący profilu głównego 4szt [5]
- szyna jezdna x2szt [6]
- narzędzie do wciskania uszczelki
- instrukcja

*moskitiera przesuwna z dwoma skrzydłami jest odpowiednio powiększona o niezbędną liczbę komponentów.

Do montażu będziesz potrzebować:
- wiertła Ø 4,2 Ø10 oraz wiertarkę,
- imbusy Ø 2,
- poziomicę,
- nożyk do odcięcia siatki,
- wkręty oraz kołki montażowe odpowiednio dobrane do miejsca (materiału) do którego będzie zamontowana moskitiera.

ALUMINIOWY PROFIL SKRZYDŁA MOSKITIERY (RAMKA) - profil o wymiarach 6cm szerokość x 1,3 cm głębokość z dwoma otworami na wsuwaną uszczelkę szczotkową (nie jest przyklejana co zapewnia jej trwałość).  Uszczelka szczotkowa o wysokości około 4-5mm ma na celu zapobieganie powstawaniu szczelin powstałych przez nierówności przez które mogą przedostawać się owady. W dolnej części zastosowana jest rolka jezdna z mechanizmem, umożliwiającym płynną regulację kąta pochylenia skrzydła.

przekrój profilu skrzdyła moskitiery pNAROŻNIK WEWNĘTRZNY - ramka moskitiery montowana jest za pomocą niewidoczny narożników wewnętrzny. Umieszczony narożnik w profilu aluminiowym zapewnia estetyczny wygląd całej moskitiery (narożnik jest niewidoczny dla oka) oraz dużą trwałość całej konstrukcji. Profil aluminiowy jest łączony pod kątem. 

POPRZECZKA - poprzeczka o szerokości 3cm ma funkcję dodatkowego wzmocnienia oraz stabilizacji skrzydła. Standardowo mocowana po środku moskitiery. 

SZYNA JEZDNA - wykonana z aluminium. Szyna jezdna wysyła jest w jednym ciągu do 200 cm. Powyżej tej długości wysyłana jest w dwóch częściach ze względu na możliwości transportowe. Łączenie szyn nie wpływa na poprawne funkcjonowanie moskitiery. 

SZYNA JEZDNA POJEDYŃCZA MOSKITIERY PRZESUWNEJ

SZYNA JEZDNA PODWÓJNA MOSKITIERY PRZESUWNEJSIATKA MOSKITIEROWA
-  siatka wykonana jest z włókna szklanego. Zastosowane włókno szklane nie ogranicza widoczności oraz nie zaciemnia pomieszczenia. Siatka z włókna szklanego jest również odporna na czynniki atmosferyczne: temperaturę, wilgoć, promieniowanie UV. Siatka występuje w kolorze szarym.