KOMPONENTY DRZWI MOSKITIEROWYCH PRZESUWNYCH

Moskitiera drzwiowa suwana jest wykonana na Twój dokładny wymiar. Przygotowana jest również do samodzielnego złożenia. Do każdego zestawu dołączona jest instrukcja składania i montowania moskitiery drzwiowej.

W skład zestawu wchodzą wszystkie niezbędne elementy:
- aluminiowy profil skrzydła moskitiery x4szt [2]
- narożniki wewnętrzne x4szt [3]
- naciąg - uszczelka x1szt [8]
- siatka z włókna szklanego x1szt [1]
- poprzeczka 1 szt [7]
- rolka jezdna x2szt [4] 
- element prowadzący profilu głównego 4szt [5]
- szyna jezdna x2szt [6]
- narzędzie do wciskania uszczelki
- instrukcja

*moskitiera przesuwna z dwoma skrzydłami jest odpowiednio powiększona o niezbędną liczbę komponentów.

Do montażu będziesz potrzebować:
- wiertła Ø 4,2 Ø10 oraz wiertarkę,
- imbusy Ø 2,
- poziomicę,
- nożyk do odcięcia siatki,
- wkręty oraz kołki montażowe odpowiednio dobrane do miejsca (materiału) do którego będzie zamontowana moskitiera.

ALUMINIOWY PROFIL SKRZYDŁA MOSKITIERY (RAMKA) - profil o wymiarach 6cm szerokość x 1,3 cm głębokość z dwoma otworami na wsuwaną uszczelkę szczotkową (nie jest przyklejana co zapewnia jej trwałość).  Uszczelka szczotkowa o wysokości około 4-5mm ma na celu zapobieganie powstawaniu szczelin powstałych przez nierówności przez które mogą przedostawać się owady. W dolnej części zastosowana jest rolka jezdna z mechanizmem, umożliwiającym płynną regulację kąta pochylenia skrzydła.

przekrój profilu skrzdyła moskitiery pNAROŻNIK WEWNĘTRZNY - ramka moskitiery montowana jest za pomocą niewidoczny narożników wewnętrzny. Umieszczony narożnik w profilu aluminiowym zapewnia estetyczny wygląd całej moskitiery (narożnik jest niewidoczny dla oka) oraz dużą trwałość całej konstrukcji. Profil aluminiowy jest łączony pod kątem. 

POPRZECZKA - poprzeczka o szerokości 3cm ma funkcję dodatkowego wzmocnienia oraz stabilizacji skrzydła. Moskitiera jest również bardziej widoczna (opcja przydatna przy małych dzieciach). Standardowo mocowana na wysokości około 85cm (możliwość określenia dowolnej wysokości) oraz zamówienia bez poprzeczki.

SZYNA JEZDNA - wykonana z aluminium. Szyna jezdna wysyła jest w jednym ciągu do 280 cm. Powyżej tej długości wysyłana jest w dwóch częściach ze względu na możliwości transportowe. Łączenie szyn nie wpływa na poprawne funkcjonowanie moskitiery. 

SZYNA JEZDNA POJEDYŃCZA MOSKITIERY PRZESUWNEJ

SZYNA JEZDNA PODWÓJNA MOSKITIERY PRZESUWNEJSIATKA MOSKITIEROWA
-  siatka wykonana jest z włókna szklanego. Zastosowane włókno szklane nie ogranicza widoczności oraz nie zaciemnia pomieszczenia. Siatka z włókna szklanego jest również odporna na czynniki atmosferyczne: temperaturę, wilgoć, promieniowanie UV. Siatka występuje w kolorze szarym.


 


 

MONTAŻ MOSKITIERY DRZWIOWEJ SUWANEJ POJEDYNCZEJ

Monta%C5%BC%20moskitiery%20przesuwnej%20