KOLORY ŻALUZJI DREWNIANEJ


Chcesz idealnie dopasować kolor do swojego wnętrza? Zamów próbki lamel.

Kolory lamelek mogą różnić się w zależności od indywidualnych ustawień monitora. Lamelki będą również inaczej wyglądały w zależności od oświetlenia (światło dzienne, żarówkowe ciepłe, zimne) oraz koloru ścian i kolorystyki wnętrza. Zachęcamy do zamawiania próbek.
podzialka-menu.jpg
Ze względu na różne partie produkcyjne, dopuszczalne są różnice w odcieniach (kilka tonów), strukturze oraz usłojeniu lameli (lamele drewniane i bambusowe są produktem naturalnym).  Wzornik jest materiałem poglądowym i nie stanowi podstawy do reklamacji. 
podzialka-menu.jpg

KOLEKCJA NATURALNA - DREWNO

Kolekcja lameli drewnianych, która odzwierciedla najbardziej popularne odcienie drewna w naszych domach. Teraz idealnie dopasujesz żaluzje do ram okien w kolorze orzech czy też kuchennego blatu w odcieniu złoty dąb. Zarówno paleta ciepłych odcieni, jak i tych zimnych mieszanych z szarością i bielą, ma wyraźnie zaznaczone słoje drewniane. Lamele z drewna Baswood są w tej kolekcji okleinowane.

 

DREWNO-NATURALNE I.jpgDREWNO-NATURALNE III_1.jpg

podzialka-menu.jpg

KOLEKCJA DESEROWA - DREWNO

Kolekcja kolorystyczna dla miłośników dobrej kawy i słodkości! Preferujesz Frappe, Flat White, Cappuccino czy Espresso? Do kawki proponujemy Kremową Bezę, Lody Jagodowe i Makowiec. Wybieranie żaluzji jeszcze nigdy nie było tak smakowite.
Kolekcja Deserowa jest wykonana z drewna Baswood (drewno), kolorystyka jest uzyskana przez malowanie.
 
DREWNO-NATURALNE-DESEROWA.jpgpodzialka-menu.jpg

KOLEKCJA ZE SMAKIEM - DREWNO

Inspiracje kolorystyczne prosto z kuchni. Odkryj nietypowe odcienie i daj się ponieść fantazji. Szczypta cynamonu, kardamonu, listek bazylii i może laska wanilii... Takie połączenie może zaskakiwać, ale świetnie sprawdza się w kolekcji ZE SMAKIEM.

WAGA ŻALUZJI DREWNIANEJ: 4kg/m2

Kolory lameli żaluzji drewnianych 25mm 50mm - kolekcja ze smakiem - Nasze Domowe PieleszeLamele żaluzji drewnianych kolekcja ze smakiem - nasze domowe pielesze