OPIS KONFEKCJI - ZASŁONY I FIRANY NA KOŁACH

Zasłona na kołach/przelotkach przeznaczona jest na karnisz rurowy. Jedną z zalet jest szybki i prosty montaż oraz demontaż polegający na nasunięciu zasłony na karnisz. Staranne szycie oraz  dobranie odpowiednich odległości kół zapewnia układanie się zasłony w głębokie dekoracyjne fałdy.


ZASŁONA PO ROZSUNIĘCIU Z DEKORACYJNĄ FALĄ

Zasłona zamawiana na szerokość karnisza 200 cm po rozsunięciu na całą jego szerokość (200cm) będzie charakteryzowała się bardzo głęboką dekoracyjną fałdą. Rozwiązanie to sprawdzi się głównie przy zastosowaniu zasłony w ciągu dnia jako ochrona przed słońcem oraz wieczorem i w nocy w celu ukrycia wnętrza. Wówczas o każdej porze dnia i nocy będzie się prezentowała elegancko i dekoracyjnie spełniając swoje wszystkie funkcje. 

zas%C5%82ona_na_ko%C5%82ach_z_dekoracyjn


ZASŁONA PO ROZSUNIĘCIU NA PŁASKO

Zasłona zamawiana na szerokość karnisza 200 cm po rozsunięciu na całą jego szerokość (200cm) będzie charakteryzowała się bardzo delikatną fałdą (falą). Rozwiązanie to stosuje się głownie jeśli funkcja zasłony/firany jest wyłącznie dekoracyjna a jej rozsuwanie na cały karnisz jest sporadyczne lub całkowicie nie wykonywane.

zas%C5%82ona_na_ko%C5%82ach_po_rozsuni%C


WYKOŃCZENIE GÓRNE

Kolor kół (przelotek) do wyboru: złoty lub srebrny.

Zas%C5%82ona-na-ko%C5%82ach-przelotkach-Góra zasłony wyposażona jest w specjalną 8 cm taśmę wzmacniającą. Kolor taśmy dopasowany jest do koloru tkaniny tak aby była jak najmniej widoczna. Odległość od górnej części zasłony (rantu) do karnisza wynosi 2 cm. Średnica wewnętrzna koła to 4 cm natomiast średnica zewnętrzna to 6 cm. 

Rozmiar%20ko%C5%82a%2001.jpg


WYKOŃCZENIE DOLNE

Wykończenie dolne zasłony uzależnione jest od wybranej tkaniny. Tkanina zasłonowa najczęściej posiada dół pojedynczo założony o wysokości 10cm. Tkaniny przezierne wykończone są głównie taśmą obciążającą. Dokładny opis jest przy każdym produkcie w dolnej zakładce opis.

D%C3%B3%C5%82-pojedy%C5%84czy-o-wysoko%C

DÓŁ POJEDYNCZY O WYSOKOŚCI 10cm


Oryginalna-ta%C5%9Bma-obci%C4%85%C5%BCaj

ORYGINALNA TAŚMA OBCIĄŻAJĄCA


WYKOŃCZENIE BOCZNE

Zasłony/firany posiadają podwójnie założone boki o szerokości 3 cm.  Szycie jest wykonane na podszywarce dzięki czemu ścieg jest niewidoczny i kryty.

Wyko%C5%84czenie-boczne.jpg