OPIS KONFEKCJI - ZASŁONY I FIRANY NA HACZYKACH MICROFLEKS

Zasłony szyte na haczykach microfleks są marszczone na stałe. Marszczenie tkaniny nie zniekształca się podczas prania, suszenia i prasowania. Dekoracyjne fałdy pozostają zawsze w tym samym miejscu. W naszym sklepie oferujemy dwa typy marszczenia pojedyncze oraz podwójne. 

zaslony_na_haczykach_fleks_pojedy%C5%84c

ZASŁONA NA HACZYKACH MICROFLEKS - MARSZCZENIE POJEDYNCZE


zaslony_na_haczykach_fleks_podw%C3%B3jni

ZASŁONA NA HACZYKACH MICROFLEKS - MARSZCZENIE PODWÓJNE


WYKOŃCZENIE GÓRNE

Microfleks to plastikowe haczyki w kolorze białym o wysokości 75mm (ustawiony fabrycznie na wysokości 25 mm - można swobodnie regulować) wszyte na stałe w równych odstępach w tylnej części zasłony. W górnej części zasłony pod haczykami Microflex wszyta jest taśma wzmacniająca o wysokości 8 cm w kolorze białym, ecru lub czarnym (dopasowanie do koloru tkaniny).

zaslony_na_haczykach_fleks.jpg


WYKOŃCZENIE DOLNE

Wykończenie dolne zasłony uzależnione jest od wybranej tkaniny. Tkanina zasłonowa najczęściej posiada dół pojedynczo założony o wysokości 10cm. Tkaniny przezierne wykończone są głównie taśmą obciążającą. Dokładny opis jest przy każdym produkcie w dolnej zakładce opis.

D%C3%B3%C5%82-pojedy%C5%84czy-o-wysoko%C

DÓŁ POJEDYNCZY O WYSOKOŚCI 10cm


Oryginalna-ta%C5%9Bma-obci%C4%85%C5%BCaj

ORYGINALNA TAŚMA OBCIĄŻAJĄCA


WYKOŃCZENIE BOCZNE

Zasłony/firany posiadają podwójnie założone boki o szerokości 3 cm.  Szycie jest wykonane na podszywarce dzięki czemu ścieg jest niewidoczny i kryty. 

Wyko%C5%84czenie-boczne.jpg
MONTAŻ ZASŁONY

Zasłony z haczykami microfleks zamontujemy na karnisz:

- typu szyna ścienna i sufitowa KS / DS,

- drążkowo-szynowy z suwakami,

- karniszy drążkowy z kółkami i przejściówkami do haczyków fleks lub żabkami (wówczas żabkami chwytamy za tkaninę zasłony).

<Spos%C3%B3b_mocowania_zas%C5%82ony_na_ha