KOMPONENTY DRZWI MOSKITIEROWYCH NA ZAWIASACH STIFF


Drzwi moskitierowe są wykonany na dokładny wymiar oraz przygotowane do samodzielnego złożenia. Do każdego zestawu dołączona jest instrukcja składania i montowania moskitiery drzwiowej. W skład zestawu wchodzą niezbędne elementy:
- aluminiowy profil (ramka) x4szt
- narożniki wewnętrzne x4szt
- naciąg - uszczelka x1szt
- siatka z włókna szklanego x1szt
- poprzeczka z wbudowanym uchwytem
- zawiasy samo domykające x2szt
- zawias zwykły x1szt
- wkręty lub nity;
- narzędzie do wciskania uszczelki
- instrukcja

OPCJA DODATKOWA: kopniak

Do montażu będziesz potrzebować:
- wkrętarkę
- poziomicę,
- nożyk do odcięcia siatki,
- wkręty montażowe odpowiednio dobrane do miejsca (materiału) do którego będzie zamontowana moskitiera

* do zestawu są dołączone nity oraz wkręty. Jeśli się zdecydujesz na pierwszą opcję będzie potrzebna nitownica. 


PROFIL MOSKITIERY - ekstrudowany profil lekko zaokrąglony o wymiarach 4 cm x 2 cm. Kolory standard lakier. Kolory drewnopodobne okleina po dwóch stronach profilu. Uszczelka przytrzymująca siatkę dopasowana do koloru profilu dzięki czemu jest mniej widoczna. 

NAROŻNIK WEWNĘTRZNY - niewidoczny narożnik wewnętrzny wykonany z PCV umieszczony w profilu aluminiowym zapewnia estetyczny wygląd całej moskitiery (narożnik jest niewidoczny dla oka). Profil aluminiowy jest łączony pod kątem. Narożniki wewnętrzne mocowane są za pomocą wkrętów lub nitów dzięki czemu stabilizują całą konstrukcję ramki moskitierowej.

Niewidoczny narożnik wewnętrzny umieszczony w profilu aluminiowym moskitiery drzwiowej.

USZCZELKA SZCZOTKOWA - uszczelka szczotkowa o wysokości około 4-5mm wsuwana jest w profil w którym jest specjalny wpust (nie przyklejana). Uszczelka szczotkowa ma na celu zapobieganie powstawaniu szczelin zabezpieczając dom przed dostaniem się niechcianych insektów oraz wygłusza stukanie moskitiery przy jej zamykaniu.

DWA ZAWIASY SAMODOMYKAJĄCE + JEDEN STANDARDOWY - zawiasy samodomykające umożliwiają wygodne użytkowanie moskitiery - puszczona moskitiera sama się domknie bez konieczności jej zamykania. Zawiasy potrzebują 2 cm miejsca do montażu. Zawiasy występują w kolorach jasny braż, ciemny brąz, czarny oraz biały - dopasowane są kolorystycznie do ramy moskitiery.

DWA MAGNESY WEWNĘTRZNE - dzięki mocowaniu na profilu od wewnątrz nie potrzebują dodatkowego miejsca montażowego oraz są nie widoczne z zewnątrz.

Zawiasy samodomykające oraz magnes - moskitiera zamykana na zawiasach STIFF

POPRZECZKA Z UCHWYTEM - poprzeczka o kształcie dwóch uchwytów (zewnętrznego i wewnętrznego) spełnia funkcję otwierania i zamykania moskitiery oraz stabilizacji ramki. Poprzeczka wzmacnia moskitierę i dodatkowo podtrzymuje siatkę dzięki czemu unika się zniszczeń takich jak rozciąganie i wgłębienia w siatce związanych z użytkowaniem moskitiery. 

SIATKA MOSKITIEROWA -  siatka wykonana jest z włókna szklanego. Zastosowane włókno szklane nie ogranicza widoczności oraz nie zaciemnia pomieszczenia. Siatka z włókna szklanego jest również odporna na czynniki atmosferyczne: temperaturę, wilgoć, promieniowanie UV. Siatka występuje w dwóch kolorach: czarnym oraz szarym.