ŻALUZJE ALUMINIOWE przeżywają swój wielki powrót!

Wykonane w nowoczesnym stylu, z ulepszonym systemem konstrukcji i szeroką kolorystyką, świetnie odnajdują się w dzisiejszych wnętrzach.

Żaluzje aluminiowe wykonujemy w szerokości listewek: 16mm, 25mm i 50mm.

Żaluzje 16mm i 25mm są zawsze z drabinką sznurkową. Żaluzje 50mm możemy wykonać z dekoracyjną taśmą.

Wszystkie żaluzje można montować do ściany, sufitu oraz na ramie okna (inwazyjnie lub bezinwazyjnie).

Standardowo żaluzje są wykończone estetyczną, stalową rynną w kolorze lamel. Możesz jednak dopasować drewnianą maskownicę mocowaną na magnes, jako element dekoracyjny.

Żaluzje aluminiowe są cieńsze i lżejsze niż drewniane. Pakiet zwiniętych żaluzji aluminiowych zajmuje o wiele mniej miejsca niż żaluzji drewnianych czy bambusowych. Aluminium jest 100% odporne na wilgoć i odkształcenia - świetnie sprawdzi się np. w łazience czy kuchni. 

Żaluzje aluminiowe są także jednym z tańszych rozwiązań na osłonięcie okien. Ich szeroka kolorystyka - odcienie z połyskiem, matowe, perforowane czy w laminacie drewnopodobnym, pozwolą na dopasowanie ich do wielu wnętrz.

Możemy wykonać także żaluzje aluminiowe ze sterowaniem elektrycznym - radiowym lub przewodowym (wycena indywidualna).

Na naszym blogu znajdziesz wiele porad, inspiracji i odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania odnośnie rolet i żaluzji

-->> ROZGOŚĆ SIĘ <---


PRODUKT W BUDOWIE - rolety okienne wykonujemy na indywidualny wymiar. Chcesz poznać wycenę? Napisz do nas naszedomowepielesze@gmail.com lub zadzwoń tel 534 904 099

measuring-tape.png POMIAR blind.png OSPRZĘT fabric-1.png LAMELE photo-camera.png INSPIRACJE

Jest 8 produktów.
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów