TKANINY PLIS


Chcesz idealnie dopasować materiał do swojego wnętrza? Zamów próbki tkanin.

Kolory tkanin mogą nieznacznie różnić się w zależności od indywidualnych ustawień monitora. Tkaniny będą również inaczej wyglądały w zależności od oświetlenia (światło dzienne, żarówkowe ciepłe, zimne) oraz koloru ścian i kolorystyki wnętrza. Zachęcamy do zamawiania próbek.


 

 

ADELA - ciesząca się popularnością tkanina z serii podstawowej charakteryzująca się delikatną prążkowaną fakturą oraz niską gramaturą.

 

 


RITA - tkanina z serii podstawowej charakteryzująca się gładką strukturą oraz niską gramaturą.

 

 


ODA - tkanina z serii podstawowej z gładką ziarnistą fakturą.

 

 


ODA PEARL - tkanina z serii podstawowej z srebrną powłoką odbijającą promienie słoneczne dzieki czemu zapobiega nadmiernemu nagrzewaniu się pomieszczenia. Tkanina o gładkiej ziarnistej fakturze.

 

 


ODA DIMOUT - tkanina zaciemniająca do 80% (jasne kolory zaciemniają w mniejszym stopniu, ciemne kolory zaciemniają do 80%) ze srebrną powłoką odbijającą promienie słoneczne dzięki czemu zapobiega nadmiernemu nagrzewaniu się pomieszczenia. Tkanina o gładkiej ziarnistej fakturze.

 

 


BLANKA - tkanina z serii podstawowej charakteryzująca się gładką oraz kreszowaną (gniecioną) fakturą.

 

 


SARA - elegancka tkanina, gęsto tkana. Charakteryzuję się delikatną gładką fakturą.

 

 


SARA PEARL - elegancka tkanina, gęsto tkana z dodatkową posrebrzaną powłoką wspomagającą odbijanie światła dzięki pomieszczenie ulega mniejszemu nagrzewaniu się. Charakteryzuję się delikatną gładką fakturą.

 

 


MARIKA PEARL - ozdobna tkanina z gniecioną strukturą. Od strony szyby posiada posrebrzaną powłokę wspomagającą odbijanie światła dzięki pomieszczenie ulega mniejszemu nagrzewaniu się.

 

 


TAIDA - tkanina z bardzo gładką fakturą.

 

 


METALIC - tkanina obustronnie powlekana metaliczną warstwą, która w znacznym stopniu poprawia termoizolacyjność plisy (odbijając promienie słoneczne), dlatego idealnie nadaje się na poddasza oraz do zastosowania wszędzie tam, gdzie mamy nadmiar słońca. Faktura tkaniny jest gładka oraz posiada metaliczny wygląd. Jasny materiał rozświetli pomieszczenie oraz zaciemni je w okoł 60%. Ciemne materiały zaciemnią pomieszczenie do 90%.

 

 


VICTORIA PEARL - tkanina z nutką niesforności, której dodaje charakterystyczne kreszowanie (gniecenie) z dodatkową posrebrzaną powłoką wspomagającą odbijanie światła dzięki czemu pomieszczenie ulega mniejszemu nagrzewaniu się.

 

 


DIANA - tkanina dekoracyjna o strukturze cienkiej i delikatniej. Lekko zamszowa.

 

 


LILLA - elegancki materiał ze strukturą pionowych pasków. Tkanina z dodatkową posrebrzaną powłoką wspomagającą odbijanie światła dzięki czemu pomieszczenie ulega mniejszemu nagrzewaniu się.

 

 


FLORENCJA - tkanina o naturalnej struturze, ale jednocześnie gładkiej powierzchni. Tkanina transparentna.

 


COLETTA - tkanina dekoracyjna o naturalnej, lekko nakrapianej strukturze. Gładka faktura.

 

 


COLETTA PEARL - tkanina dekoracyjna o naturalnej, lekko nakrapianej strukturze z dodatkową posrebrzaną powłoką wspomagającą odbijanie światła dzięki czemu pomieszczenie ulega mniejszemu nagrzewaniu się. Gładka faktura.

 

 


NICOLA - tkanina tkana z cienkiej oraz grubej nici o różnej kolorystyce. Naturalna struktura, charakteryzująca się, gęstymi poziomymi splotami, barwami odwołującymi się do kolorów drewna, ziemi, natury. Poprzeczne sploty tkaniny delikatnie różniące się odcieniem sprawiają, że plisa na oknie wygląda bardzo oryginalnie. Charakteryzująca się szorstką fakturą kojarzącą się z lnem.

 

 


TEO PEARL - bardzo elegancka tkanina, ze strukturą drobnych pionowych paseczków. Tkanina z dodatkową posrebrzaną powłoką wspomagającą odbijanie światła dzięki czemu pomieszczenie ulega mniejszemu nagrzewaniu się.

 

 


OLIWIA PEARL - bardzo wyrazisty, gnieciony materiał o dużej gamie kolorystycznej. Tkanina z dodatkową posrebrzaną powłoką wspomagającą odbijanie światła dzięki czemu pomieszczenie ulega mniejszemu nagrzewaniu się.

 

 


BUTTERFLY PEARL- delikatny materiał o drobnej, słomkowej strukturze. Tkanina z dodatkową posrebrzaną powłoką wspomagającą odbijanie światła dzięki czemu pomieszczenie ulega mniejszemu nagrzewaniu się.

 

 


NELA - tkanina tkana z nici o różnej kolorystyce. Poprzeczne sploty tkaniny delikatnie różniące się odcieniem sprawiają, że plisa na oknie wygląda bardzo oryginalnie.

 

 


NELA PEARL - tkanina tkana z nici o różnej kolorystyce. Poprzeczne sploty tkaniny delikatnie różniące się odcieniem sprawiają, że plisa na oknie wygląda bardzo oryginalnie. Tkanina z dodatkową posrebrzaną powłoką wspomagającą odbijanie światła dzięki czemu pomieszczenie ulega mniejszemu nagrzewaniu się.

 

 


NINA - tkanina tkana z nici o zbliżonych odcieniach kolorystycznych z gładką fakturą. Poprzeczne sploty tkaniny delikatnie różniące się odcieniem sprawiają, że plisa na oknie wygląda bardzo oryginalnie.

 

 


SABINA - zalicza się do transparentnych tkanin dekoracyjnych. Wyrazista faktura poziomych paseczków.

 

 


CHARLOTTA - elegancka tkanina dekoracjna tkana z kilku nici o podobnych odcieniach kolorystycznych. Gładka faktura.

 


ULKA - materiał o bardzo wyraźnej strukturze. Tkanina transparentna.

 

 


OLIMPIA BLACKOUT - materiał o bardzo wyraźnej strukturze. Tkanina dzięki specjalnej powłoce nie przepuszcza promieni dzięki czemu zaciemnia pomieszczenie w 100%. Podgumowanie od zewnętrznej strony jest białe.

 

 


SWING BLACKOUT - materiał 100% zaciemniający z funkcją odbijania promieni słoencznych. Miękka, lekko zamszowa struktura. Idealna do pomieszczeń mocno nasłonecznionych.

 

 


STELLA BLACKOUT - materiał o bardzo gładkiej, czystej strukturze. Tkanina jest podgumowana, dzięki czemu zaciemnia pomieszczenie w 100%. Podgumowanie od zewnętrznej strony jest białe.

 

 


GIOCONDA BLACKOUT - tkanina o nowoczesnym wzorze z perłową powłoką, dzięki której materiał jest lekko połyskujący w promieniach słońca. Podanto Gioconda Blackout jest 100% zaciemniająca

 

 


TACJA BLACKOUT - tkanina o delikatni ziarnistej strukturze. Materiał o wysokiej gramaturze, zaciemniający w 100%. Zdecydowaną zaletą jest ten sam kolor tkaniny z obu stron.

 


SILENA - ozdobna tkanina transparentna z bardzo wyraźną strukturą kratki.

 

 


OKTAWIA HONEYCOMB - materiał połączony z dwóch plis. Tkanina "plaster miodu" harakteryzuje się mniejszymi załamaniami pliski. W przekroju przypomina plaster miodu. Dzięki podwójnej formie nie są widoczne otwory potrzebne do przeprowadzenia sznurków. Otwory te ukryte są wewnątrz materiału.

 

 


MALEZJA HONEYCOMB - materiał połączony z dwóch plis. Tkanina "plaster miodu" harakteryzuje się mniejszymi załamaniami pliski. W przekroju przypomina plaster miodu. Dzięki podwójnej formie nie są widoczne otwory potrzebne do przeprowadzenia sznurków. Otwory te ukryte są wewnątrz materiału.

 

 


CALIFORNIA HONEYCOMB - materiał połączony z dwóch plis. Tkanina "plaster miodu" harakteryzuje się mniejszymi załamaniami pliski. W przekroju przypomina plaster miodu. Dzięki podwójnej formie nie są widoczne otwory potrzebne do przeprowadzenia sznurków. Otwory te ukryte są wewnątrz materiału.

 

 


HONEYCOMB - materiał połączony z dwóch plis. Tkanina "plaster miodu" harakteryzuje się mniejszymi załamaniami pliski. W przekroju przypomina plaster miodu. Dzięki podwójnej formie nie są widoczne otwory potrzebne do przeprowadzenia sznurków. Otwory te ukryte są wewnątrz materiału.

 

 


OKTAWIA HONEYCOMB BLACKOUT - materiał połączony z dwóch plis. Tkanina "plaster miodu" charakteryzuje się mniejszymi załamaniami pliski. W przekroju przypomina plaster miodu. Dzięki specjalnej strukturze z mikroperforacjami i wewnętrzną aluminiową powłoką, wykorzystuje komory powietrzne do dodatkowej izolacji (dźwięku i ciepła) i tym samym podnosi parametry energetyczne okna. Ponadto honeycomb zwiększa estetykę wnętrza, pozwalając na umieszczenie mechanizmów sznurkowych i prowadnic wewnątrz tkaniny.

 

 


MALEZJA HONEYCOMB BLACKOUT - materiał połączony z dwóch plis. Tkanina "plaster miodu" charakteryzuje się mniejszymi załamaniami pliski. W przekroju przypomina plaster miodu. Dzięki specjalnej strukturze z mikroperforacjami i wewnętrzną aluminiową powłoką, wykorzystuje komory powietrzne do dodatkowej izolacji (dźwięku i ciepła) i tym samym podnosi parametry energetyczne okna. Ponadto honeycomb zwiększa estetykę wnętrza, pozwalając na umieszczenie mechanizmów sznurkowych i prowadnic wewnątrz tkaniny.

 

 


HONEYCOMB BLACKOUT - materiał połączony z dwóch plis. Tkanina "plaster miodu" charakteryzuje się mniejszymi załamaniami pliski. W przekroju przypomina plaster miodu. Dzięki specjalnej strukturze z mikroperforacjami i wewnętrzną aluminiową powłoką, wykorzystuje komory powietrzne do dodatkowej izolacji (dźwięku i ciepła) i tym samym podnosi parametry energetyczne okna. Ponadto honeycomb zwiększa estetykę wnętrza, pozwalając na umieszczenie mechanizmów sznurkowych i prowadnic wewnątrz tkaniny.

 


TKANINY DEKORACYJNE TRANSPARENTNE - tkanina ozdobne transparentne (przepuszczające światlło) z delikatnym wzorem. Tkanina charakteryzuje się żakardowymi wycięciami o różnych kształtach co powoduje, że przechodzące przez nie światło tworzy niesamowite, delikatne wzory.

 


 


 


 


 


TKANINY DEKORACYJNE ZACIEMNIAJĄCE - grupa tkanin dekoracyjnych charakteryzująca się wzorami kwiatowymi oraz abstrakcyjnymi. Jest to tkanina pół-przepuszczalna, natomiast ciemniejsze kolory bardzo dobrze blokują nadmiar światła.