MOSKITIERA OKIENNA

Moskitiery okienne z Naszych Domowych Pieleszy to solidny produkt, który zostanie z Tobą na lata. Proponujemy rozwiązania na zwykłe okna - moskitiery ramkowe oraz na okna dachowe - moskitiery rolowane.  W razie wątpliwości odnośnie wyboru odpowiedniego rozwiązania  i typu moskitiery lub samego pomiaru napisz do nas naszedomowepielesze@gmail.com lub zadzwoń tel 534 904 099

Jest 4 produktów.
 • 103,32 zł CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA OKOŁO 10 DNI ROBOCZYCH
  6 Recenzje

  Moskitiery okienne kołnierzowe wykonujemy na dokładny wymiar klienta.  Do prawidłowego zamówienia prosimy zapoznać się z naszą instrukcją pomiaru oraz opisem poszczególnych elementów. W razie wątpliwości lub wyceny większej ilości moskitier okiennych napisz do nas: naszedomowepielesze@gmail.com  PRZY DUŻYCH ROZMIARACH MOSKITIER zalecamy wybrać drzwi...

 • 142,68 zł CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA OKOŁO 10 DNI ROBOCZYCH

  Moskitiery okienne kołnierzowe wykonujemy na zamówienie klienta. Do prawidłowego zamówienia prosimy zapoznać się z naszą instrukcją pomiaru oraz opisem poszczególnych elementów. W razie wątpliwości lub wyceny większej ilości moskitier okiennych napisz do nas: naszedomowepielesze@gmail.com  PRZY DUŻYCH ROZMIARACH MOSKITIER zalecamy wybrać drzwi...

 • 311,19 zł CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA OKOŁO 8 DNI ROBOCZYCH

  Moskitiery dachowe rolowane wykonujemy na dokładny wymiar klienta.  Do prawidłowego zamówienia prosimy zapoznać się z naszą instrukcją pomiaru oraz opisem poszczególnych elementów. W razie wątpliwości lub wyceny większej ilości moskitier okiennych napisz do nas: naszedomowepielesze@gmail.com  PODAWANA SZEROKOŚĆ I WYSOKOŚĆ jest gotowym całkowitym wymiarem...

 • 79,95 zł CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA OKOŁO 16-20 DNI ROBOCZYCH

  Moskitiery okienne kołnierzowe wykonujemy na dokładny wymiar klienta.  Do prawidłowego zamówienia prosimy zapoznać się z naszą instrukcją pomiaru oraz opisem poszczególnych elementów. W razie wątpliwości lub wyceny większej ilości moskitier okiennych napisz do nas: naszedomowepielesze@gmail.com  PRZY DUŻYCH ROZMIARACH MOSKITIER zalecamy wybrać drzwi...

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

Zapewne nie musimy Ci tłumaczyć, jak bardzo niezbędne są moskitiery w Twoim domu :) Ochronią przed insektami, robakami i wszelkimi niechcianymi żyjątkami, kiedy chcesz mieć swobodnie otwarte okna.

Moskitiery okienne wykonujemy na wymiar w dwóch wersjach: moskitiery ramkowe mocowane bezinwazyjnie (bez wiercenia) oraz moskitiery rolowane polecane szczególnie do okien dachowych.

Siatki moskitier są wykonane z włókna szklanego i mają średnicę mniejszą niż 1mm.

Nasze siatki zamówisz online z dostawą do domu. Moskitiery są do samodzielnego złożenia, a w każdym zamówieniu jest także instrukcja montażu. Jeśli masz jakieś wątpliwości na etapie montażu, również możesz na nas liczyć.

Moskitiera ramkowa na wymiar

Moskitiera ramkowa wykonana jest z solidnego i trwałego aluminium. Profil moskitier ma opływowy kształt, dzięki czemu praktycznie zlewa się z ramą okna. Jest lekko zaokrąglony i zachodzi na ramę okienną, co minimalizuje ryzyko powstania szczelin w moskitierze.

Bezinwazyjny montaż moskitiery na haczyki jest bardzo szybki i prosty. Bez problemu też zdejmiesz moskitiery ramkowe z okien na jesień i zimę. Siatki z włókna szklanego nie zaciemniają i nie ograniczają widoczności, więc równie dobrze możesz korzystać z moskitier cały rok.

Dzięki wykonaniu moskitiery na dokładny wymiar, dopasujesz ją idealnie do Twojego okna i zapewnisz sobie maksymalną ochronę od insektów. Jeśli masz wątpliwości co do właściwego pomiaru, skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci.

Moskitiera okienna rolowana

Szczególnie polecamy montaż moskitiery ramkowej rolowanej na okna dachowe. Jednak ten typ moskitiery mocowany do ściany, równie dobrze sprawdzi się na zwykłych oknach, a nawet na drzwi. Ramka moskitiery jest w tym wypadku montowana na stałe. Zasłania całą wnękę okna, co zapewnia 100% szczelność. Mechanizm moskitiery rolowanej pozwala płynnie zwinąć całą siatkę do górnej kasety i odsłonić okno.

W przypadku okna dachowego możesz zwinąć moskitierę, otworzyć okno dachowe, a następnie zamknąć moskitierę i cieszyć się świeżym powietrzem wpadającym do domu, bez obaw przed owadami.

Profil moskitiery rolowanej również jest wykonany z solidnego aluminium. Łatwy i szybki montaż na pewno nie sprawi Ci trudności, a sama siatka jest łatwa i przyjemna w użyciu. Moskitiera rolowana jest dostępna w białym brązowym i antracytowym kolorze profilu.

Zobacz wpis na naszym blogu, który być może odpowie na Twoje wątpliwości: https://naszedomowepielesze.pl/blog/moskitiery-okienne-czeste-pytania-i-odpowiedzi-n17

measuring-tape.png POMIAR blind.png OSPRZĘT fabric-1.png KOLORY photo-camera.png INSPIRACJE