METALOWY ORGANIZER

"Dziękuje za piękny metalowy organizer, który własnie otrzymałam :) zamówienie zgodne z opisem. Kontakt i cała realizacja na 5+ a do tego wspaniały, mega miły prezencik Polecam każdemu!"

- Danielle

"Kupiłam organizer metalowy na ścianę dla córki, jest z niego bardzo zadowolona. Jak najbardziej polecam. Obsługa SUPER !!!"

- Lucyna

"Wczoraj Dostałam ORGANIZER na mój wymiar, są super wykonane. Polecam. Jeszcze tu wrócę."

- Justyna


Regał DRABINKA / WIESZAK

"Regał drabinka jest super... idealnie wkomponował się tam gdzie chciałam, żeby sobie stał i praktycznie mi służył. Z przyjemnością będę polecać Nasze Domowe Pielesze i... na pewno też to nie był mój ostatni taki zakup u Was dziewczyny, bo mam jeszcze parę domowych pieleszowych rzeczy na oku"

- Ewelina

"Kupiłam w Domowych Pieleszach drabinkę Niebiańską Anielę i jestem zachwycona. Drabinka zdecydowanie dodaje wnętrzu uroku:) Wysoka jakość wykonania i super zabezpieczenie podczas transportu. Świetny kontakt z dziewczynami, które pomogą rozwiać wątpliwości i cierpliwie odpowiedzą na każde pytanie. Jest to mój pierwszy ale na pewno nie ostatni zakup u nich. Polecam wszystkim!"

- Magdalena

"Wczoraj dotarła do nas Aniela. Drabinka jest idealna- wykonana ze starannością, dobrze zabezpieczona w transporcie. Kontakt z firmą na najwyższym poziomie. Polecam."

- Natalia

"Jakość, kontakt, wysyłka - wszystko na najwyższym poziomie. Wracam do nich nie po raz pierwszy:) Fajnie, że są takie dziewczyny!"

- Dominika


PLISY / ŻALUZJE

"Nasze Domowe Pielesze – to ulubiona firma mojego męża. Mawia zawsze, „jak coś człowiek chce to na pewno jest tam”. Do tego twierdzi, że szybko, fachowo i porządnie. Zawsze odpisują natychmiast, odbierają, są genialnie przygotowane do tego jakie masz pomiary podać, przysyłają Ci do tego wzór. No jak żyję takiej obsługi klienta nie widziałam.
Nasze rolety na oknach dachowych to od nich. Mieliśmy wzorniki.. Mnie urzekły te, które są w formie chropowatego papieru.. Całkowicie zaciemniają. Genialnie się je zasuwa. Tak płyną.
Wyglądają bardzo estetycznie. Bardzo, bardzo polecam Wam tę firmę. Z ręką na sercu. Mają też moskitiery, dekoracje do domu.. No są suuuuper!"

- Julia Rozumek

nasze-domowe-pielesze-zaluzja-drewniana- zaluzje-poziome-zaluzja-drewniana-bambus zaluzje-poziome-zaluzja-drewniana-bambus

"Polecam w 100% 5/5 i nic więcej nie trzeba pisać:) 5 gwiazdek za jakość !!!  5 gwiazdek za super kontakt !!!  5 gwiazdek za szybka realizacje !!!  5 gwiazdek za profesjonalizm  5 gwiazdek za super CENY !!! Super robota dziewczyny"

- Piotr

"Żaluzje bardzo się podobają, obłędne :) ja jestem zachwycona i moi domownicy również :) super ociepliły wnętrze i przełamały kolor bo mamy raczej wszystko w kolorze bielonego drewna, szarości." Zakupy z tak profesjonalnym zespołem to czysta przyjemność. Kontakt na najwyższym poziomie, rzeczowe podejście do klienta. Szczerze polecam! 

- Aleksandra

zaluzja_drewniana_nasze_domowe_pielesze_ zaluzja_drewniana_nasze_domowe_pielesze_

"Żaluzje prezentują się fantastycznie. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Świetne produkty i wspaniała obsługa. Wszystko online a kontakt rewelacyjny. Mimo pewnych problemów stanęli na wysokości zadania. Bardzo polecam!!!"
- Monika

zaluzja_drewniana_nasze_domowe_pielesze_ zaluzja_drewniana_nasze_domowe_pielesze_ zaluzja_drewniana_nasze_domowe_pielesze_