ALUMINIOWE ŻALUZJE DACHOWE to tanie a jednocześnie trwałe rozwiązanie. Są montowane w świetle szyby (do listw przyszybowych), zawsze inwazyjnie.

Aluminium jest 100% odporne na wilgoć i odkształcenia, dlatego też świetnie sprawdzi się w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności, np. w łazience czy kuchni.
Dostępne rozmiary listewek żaluzji dachowych to 16mm i 25mm. Żaluzja dachowa ma dodatkową drabinkę, a lamele (listewki) są wsuwane między wąsy drabinki, co zapewnia lepszą stabilność lameli w oknach dachowych.

Żaluzje dachowe zawsze wykonujemy z drabinką sznurkową. 

Plastikowy patyczek do obracania lamel nie jest mocowany (luźno zwisa). Sznurek do podciągania i opuszczania żaluzji można zaczepić na dodawanej do zamówienia plastikowej, przeźroczystej knadze.

W standardzie żaluzje aluminiowe mają stalowe rynny górne bez osłony. Jednak jako dodatek możesz dobrać drewnianą maskownicę w dostępnych kolorach drewna, co pozwoli ukryć elementy osprzętu.


Bardzo szeroki wybór kolorów i struktur, przy jednocześnie niskiej cenie to ich zdecydowana zaleta. W naszych kolekcjach znajdziesz listewki połyskujące, matowe, perforowane a także drewnopodobne.

Żaluzje wykonujemy na wymiar, więc dopasujesz je do większości okien dachowych.

Na naszym blogu znajdziesz wiele porad, inspiracji i odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania odnośnie rolet i żaluzji

-->> ROZGOŚĆ SIĘ <--


PRODUKT W BUDOWIE - rolety okienne wykonujemy na indywidualny wymiar. Chcesz poznać wycenę? Napisz do nas naszedomowepielesze@gmail.com lub zadzwoń tel 534 904 099

measuring-tape.png POMIAR fabric-1.png LAMELE photo-camera.png INSPIRACJE