ŻALUZJA DACHOWA


Żaluzja dachowa mocowana jest inwazyjnie w świetle szyby. Prowadzenie boczne – żyłki, zapewniają utrzymanie żaluzji przy szybie przy różnym nachyleniu okna. To co wyróżnia żaluzję, to możliwość kontrolowania kierunku padania światła oraz jego natężenia i intensywność poprzez przechylenie lamelek w dowolnym kierunku bez konieczności podnoszenia i opuszczania żaluzji. Dzięki temu chronisz pomieszczenie przed nadmiernym nagrzewaniem jednocześnie umożliwiając swobodną cyrkulację powietrza. Możesz czuć komfort zachowania prywatności, bez konieczności całkowitego zaciemnienia pomieszczenia.


Aluminium, z którego wykonana jest żaluzja cechuje odporność na wilgoć oraz łatwość czyszczenia. Dzięki temu to idealnie w pomieszczeniach wilgotnych np. łazienkach oraz kuchni. Żaluzje aluminiowe dachowe to również bardzo atrakcyjny dodatek do wystroju wnętrza. Dostępne są w wersji Standardowej, Special (lamele grubsze, odcienie także matowe), Drewnopodobnej oraz Perforowanej. Jest to również najtańsze rozwiązanie spośród osłon do okien dachowych.


Rolety okienne wykonujemy na indywidualny wymiar. Chcesz poznać wycenę? Napisz do nas naszedomowepielesze@gmail.com lub zadzwoń tel 534 904 099

measuring-tape.png POMIAR fabric-1.png LAMELE photo-camera.png INSPIRACJE