Żaluzja dachowa mocowana jest inwazyjnie w świetle szyby. Prowadzenie boczne – żyłki, zapewniają utrzymanie żaluzji przy szybie przy różnym nachyleniu okna. To co wyróżnia żaluzję, to możliwość kontrolowania kierunku padania światła oraz jego natężenia i intensywność poprzez przechylenie lamelek w dowolnym kierunku bez konieczności podnoszenia i opuszczania żaluzji. Dzięki temu chronisz pomieszczenie przed nadmiernym nagrzewaniem jednocześnie umożliwiając swobodną cyrkulację powietrza. Możesz czuć komfort zachowania prywatności, bez konieczności całkowitego zaciemnienia pomieszczenia.


Aluminium, z którego wykonana jest żaluzja cechuje odporność na wilgoć oraz łatwość czyszczenia. Dzięki temu to idealnie w pomieszczeniach wilgotnych np. łazienkach oraz kuchni. Żaluzje aluminiowe dachowe to również bardzo atrakcyjny dodatek do wystroju wnętrza. Dostępne są w wersji Standardowej, Special (lamele grubsze, odcienie także matowe), Drewnopodobnej oraz Perforowanej. Jest to również najtańsze rozwiązanie spośród osłon do okien dachowych.


PRODUKT W BUDOWIE - rolety okienne wykonujemy na indywidualny wymiar. Chcesz poznać wycenę? Napisz do nas naszedomowepielesze@gmail.com lub zadzwoń tel 534 904 099

measuring-tape.png POMIAR fabric-1.png LAMELE photo-camera.png INSPIRACJE