TKANINY ZASŁON


Chcesz idealnie dopasować materiał do swojego wnętrza? Zamów próbki tkanin.

Kolory tkanin mogą nieznacznie różnić się w zależności od indywidualnych ustawień monitora. Tkaniny będą również inaczej wyglądały w zależności od oświetlenia (światło dzienne, żarówkowe ciepłe, zimne) oraz koloru ścian i kolorystyki wnętrza. Zachęcamy do zamawiania próbek.


 

 

DIMOUT - tkanina zaciemniająca w 80%. Idealnie nadaje się do sypialni lub pomieszczeń bardzo nasłonecznionych. Sztywna o wyrazistej strukturze, niemal organicznym wyglądzie. Tył tkaniny gładki, jednokolorowy.

GRAMATURA (gr/m2): 300 SKŁAD: 100% PES

 

  

 

WELUR - mięciutka i puszysta tkanina z "meszkiem" - odmiana pluszu. Welur na tle pozostałych pluszów charakteryzuje krótkie i jedwabne włosie. W tkaninie mogą być widoczne charakterystyczne zagniecenia dla tkanin welurowych.

GRAMATURA (gr/m2): 300 SKŁAD: 100% PES

 

  

 

VELVET - miękka tkanina z rodziny pluszu. Na tle pozostałych tkanin z tej grupy welwet charakteryzuje się nieco dłuższym włosiem. Mniej błyszczący oraz sztywniejszy od aksamitu. Roleta rzymska w tkaninie welwet pozwoli stworzyć przytulne i pełne wdzięku wnętrze.

GRAMATURA (gr/m2): 320 SKŁAD: 100% PES


 

 

LEN - tkanina pochodzenia naturalnego. Włókno wytrzymałe, trwałe o wysokiej gramaturze (250 gr/m2). Powierzchnia tkaniny jest gładka i sztywna dzięki czemu nie mechaci się. Grube włókno z widocznymi zgrubieniami tworzy wyrazistą strukturę i atrakcyjny wygląd tkaniny.

GRAMATURA (gr/m2): 250 SKŁAD: 100% LI

 

 

 


DOMOWA OSTOJA - uniwersalna tkanina ciesząca się popularnością tkanina pasująca niemalże do każdego wnętrza. Wyraźna struktura materiału nadają oryginalnego wyrazu zasłonie lub rolecie.

 

 


ELEGANCKI DWOREK - tkanina idealni pasująca do salonu lub sypialni. Elegancka o gęstym splocie błyszcząca tkanina z pewnością wyróżni wnętrze.

 

 


NA SALONACH - tkanina idealni pasująca do salonu lub sypialni. Mięki elegancki oraz gruby materiał przypominająca strukturą tkaniny obiciowe.

GRAMATURA (gr/m2): 265 SKŁAD: 100% PES

 

 


CZTERY KĄTY - Tkanina miękka i delikatna w dotyku oraz gęsto tkana z mieszanych nici o różnych odcieniach i grubościach. Tkanina dostępna w delikatnych pastelowych odcieniach. Pięknie się układa i dodaje przytulności każdemu wnętrzu.

GRAMATURA (gr/m2): 380 SKŁAD: 85% PES, 15% VI

 

 


STUDIO- Transparentna tkanina o widocznym oraz gładkim splocie dzięki czemu nadaje się do spokojnych pomieszczeń oraz tych z wzorami i strukturami. Bardzo uniwersalna – będzie pasować do pomieszczeń w wielu różnych stylach. Idealna zarówno do zasłon jak i rolet rzymskich.

GRAMATURA (gr/m2): 140 SKŁAD: 80% PES, 20% PET

 

 


BOHO - Dekoracyjna tkanina z mieszanych nici o różnych odcieniach. Posiada bardzo wyraźny splot skośnym prążkowany wyglądem przypominający jeans elastyczny. Piękne kolory – butelkowa zieleń, musztarda czy róż, dodadzą wyrazistości we wnętrzu. Materiał pięknie się układa – jest „lejący” i mało się gniecie.

GRAMATURA (gr/m2): 272 SKŁAD: 100% PES

 

 


MIESZKANIE MARZEŃ - Miękka luźno tkana tkanina transparentna o wyrazistej strukturze przeplatanych nici. Splot podwójnych nici tworzy delikatną krateczkę. Kolory ziemi, w których występuje tkanina, wprowadzą do wnętrza naturalną harmonię.

GRAMATURA (gr/m2): 235 SKŁAD 91% PES, 9% LI

 

 


ZACISZE - tkanina 100% zaciemniająca, idealna do sypialni lub biura.
GRAMATURA (gr/m2): 280 SKŁAD: 70% PES + 30% CO + 1% KRIMP

 

 


FOLWARK - delikatna i uniwersalna tkanina transparentna o ciekawej wyraźnej strukturze. Nadaje pomieszczeniu lekkości i powabu.

 

 


LETNI DOMEK - Delikatna tkanina transparentna charakteryzująca się rzadkim splotem oraz ozdobnymi paskami (szerokość wzoru 11,7 cm). Stonowane kolory oraz duża przepuszczalność światła pomaga rozjaśnić wnętrze.

 

 


DOMEK NA PERYFERIACH - Delikatna tkanina transparentna charakteryzująca się delikatną firankową strukturą z ozdobnymi paskami (szerokość wzoru 7,5 cm). Jasne odcienie bieli i szarości idealnie się sprawdzą w pomieszczeniach skandynawskich. Kolory oraz duża przepuszczalność światła pomaga rozjaśnić wnętrze.
GRAMATURA (gr/m2): 66 SKŁAD: 100% PES

 

 


DOM NA WSI - Odpowiednik tkaniny DOMEK NA PERYFERIACH bez ozdobnych pasków.
GRAMATURA (gr/m2): 66 SKŁAD: 100% PES

 


PROWINCJA - Elegancka tkanina o podwójnej strukturze - lekko błyszczącej oraz delikatnej z ozdobnym splotem przedzielone ozdobnym paskiem.
GRAMATURA (gr/m2): 87 SKŁAD: 100% PES

 

 


DOM Z TRADYCJAMI - transparentna delikatna tkanina w kolorach ziemi i natury. Idealna do aranżacji w nowowczesnym oraz skandynawskim styku.

 

 


GOŚCINNA IZBA - delikatna i uniwersalna tkanina transparentna. Zastosowanie modnych odcieni ziemi i natury ociepli każde wnętrze.

 

 


MORSKA CHATKA - Gładka tradycyjna tkanina.
GRAMATURA (gr/m2): 135 SKŁAD: 100% TREVIRA CS

 

 


NA FARMIE - Sztywna tkanina. Drobne nicie naprzemian przeplatene z gęstrzymi nićmi.
GRAMATURA (gr/m2): 135 SKŁAD: 100% PES

 

 


DOMEK W LESIE - Delikatna gładka tkanina transparetna o gęstym oraz ozdobnym splocie.
GRAMATURA (gr/m2): 105 SKŁAD: 83% PES, 17% LI

 

 


OGNISKO DOMOWE - Delikatna tkanina transparentna charakteryzująca się rzadkim splotem oraz ozdobną stukturą. Stonowane kolory biele, brązy i szarości oraz duża przepuszczalność światła pomaga rozjaśnić wnętrze. Tkanina bardzo ładnie prezentuje się w skandynawskich pomieszczeniach.
GRAMATURA (gr/m2): 99 SKŁAD: 100% PES

 

 


NA SKRAJU PUSZCZY - Delikatna tkanina transparentna charakteryzująca się bardzo rzadkim splotem oraz ozdobną stukturą.
GRAMATURA (gr/m2): 129 SKŁAD: 100% PES

 

 


SŁODKIE CHWILE - Elegancka tkanina o splocie dwóch nici - jaśniejszej i ciemniejszej.
GRAMATURA (gr/m2): 71 SKŁAD: 100% PES

 

 


WŁASNY KĄT - GRAMATURA (gr/m2): 78 SKŁAD: 100% TREVIRA CS

 

 


PRZYTULNE MIESZKANKO - GRAMATURA (gr/m2): 168 SKŁAD: 100% PES