Dostępne rozmiary listewek to 16mm, 25mm i 50mm. Odpowiednie systemy pozwalają na montaż bezinwazyjny (nie wymaga wierenia) żaluzji 16mm i 25mm. Te rozmiary zawsze wykonujemy z drabinką sznurkową. Żaluzje aluminiowe 50mm to bardzo modne i nowoczesne rozwiązanie. Taka żaluzja jest lekka i zajmuje mało miejsca po zwinięciu przez co jest idealnym rozwiązaniem, kiedy nie mamy nad oknem wiele miejsca. W tej wersji możemy zastosować zarówno drabinkę sznurkową i taśmową. Żaluzja aluminiowa 50mm może być także sterowana automatycznie za pomocą silnika przewodowego lub radiowego. W standardzie żaluzje mają aluminiowe rynny górne bez osłony. Jednak jako dodatek możesz dobrać drewnianą maskownicę w dostępnych kolorach drewna, co pozwoli ukryć elementy osprzętu.


Bardzo szeroki wybór kolorów i struktur przy jednocześnie niskiej cenie to ich zdecydowana zaleta. W naszych kolekcjach znajdziesz listewki połyskujące, matowe, perforowane a także drewnopodobne.


Żaluzje okienne wykonujemy na indywidualny wymiar. Chcesz poznać wycenę? Napisz do nas naszedomowepielesze@gmail.com lub zadzwoń tel 534 904 099

measuring-tape.png POMIAR blind.png OSPRZĘT fabric-1.png LAMELE photo-camera.png INSPIRACJE